Η θέση ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΟΣ ΑΓΓΕΙΟΓΡΑΦΙΚΟΥ – ΑΙΜΟΔΥΝΑΜΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΟΣ ΑΓΓΕΙΟΓΡΑΦΙΚΟΥ – ΑΙΜΟΔΥΝΑΜΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ από την εταιρεία Metropolitan General

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Το Metropolitan General, μέλος της Hellenic Healthcare S.A.R.L., μία από τις μεγαλύτερες και αρτιότερα εξοπλισμένες μονάδες υγείας της χώρας, η οποία προσφέρει με διεθνείς πιστοποιήσεις και σημαντικές διακρίσεις (ISO, TEMOS, ΒEST HOSPITALS OF THE WORLD 2014 -2015, PREFERRED PARTNER HOSPITAL 2016 - 2018) υψηλού επιπέδου υπηρεσίες υγείας, αναζητά:

ΤΕΧΝΟΛΟΓΟ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΟ ΑΓΓΕΙΟΓΡΑΦΙΚΟΥ - AIMOΔΥNAMIKOY ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ
Απαιτούμενα Προσόντα:
  • Πτυχίο ΤΕΙ Ραδιολογίας – Ακτινολογίας
  • Απαραίτητη εμπειρία στην Ηλεκτροφυσιολογία
  • Ευχέρεια στη χρήση Η/Υ
  • Καλή Γνώση της Αγγλικής Γλώσσας

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα στο Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού, επιλέγοντας ``Αίτηση``.

Κωδικός αναφοράς

Τεχνολόγος-Ακτινολόγος