Η θέση Τεχνολόγος Ιατρικών Οργάνων έχει αποθηκευτεί.

Τεχνολόγος Ιατρικών Οργάνων από την εταιρεία Medicon Hellas A.E.

5 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Γέρακας

Περιγραφή Θέσης

Η Medicon Hellas A.E.,που εδρεύει στο Γέρακα Αττικής, ζητά να προσλάβει:

  • Τεχνολόγο Ιατρικών Οργάνων,  για το τμήμα service της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο ΤΕΙ του τμήματος  Τεχνολογίας Ιατρικών Οργάνων ή του τμήματος Ηλεκτρονικής

Απαραίτητη προϋπόθεση η κατοχή διπλώματος οδήγησης,

άριστη γνώση Αγγλικών και Η/Υ.

Παρακαλούμε για την αποστολή βιογραφικών επιλέγοντας Αίτηση.

Κωδικός αναφοράς

Τεχνολόγος Ιατρικών Οργάνων

Όμοιες Θέσεις

Collection Agents Αθήνα Δικηγορική εταιρεία
Υπάλληλος Διαχείρισης Ληξιπρόθεσμων Οφειλών Αθήνα Νικ. Α. Ανδρικόπουλος & Συνεργάτες
Call Center Agents Athina Φ.ΔΟΥΒΙΚΑΣ - Ν.ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΟΕ (Δ.Τ. ZED SERVICES ΟΕ)