Η θέση Υπεύθυνος Πωλήσεων Φαρμακείου (ΠΦΒ12/18) έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

Υπεύθυνος Πωλήσεων Φαρμακείου (ΠΦΒ12/18) από την εταιρεία Φαρμακοβιομηχανία

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία δραστηριοποιείται στον χώρο του φαρμακείου στα καταναλωτικά προϊόντα (OTC και ιατροτεχνολογικά) και είναι θυγατρική μίας από τις μεγαλύτερες φαρμακοβιομηχανίες της Ελλάδος, ζητά την κάλυψη της θέσεως του πωλητή φαρμακείου σε προϊόντα ΟTC.

Βασικές Αρμοδιότητες:
  • Ανάπτυξη και αποτελεσματική διαχείριση του πελατολογίου στα φαρμακεία
  • Υλοποίηση των προωθητικών ενεργειών
  • Εστίαση στην επίτευξη των εμπορικών στόχων και στην εξυπηρέτηση του πελάτη

Απαιτούμενα προσόντα:
  • Πτυχίο Α.Ε.Ι.
  • Τουλάχιστον 3 έτη προϋπηρεσία στις πωλήσεις καταναλωτικών OTC προϊόντων στα φαρμακεία.
  • Θα εκτιμηθεί η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη πολυεθνική εταιρία ή σε μεγάλη Ελληνική εταιρεία.
  • Ευχέρεια χρήσης MS Office
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Δυνατότητα μετακίνησης και σε περιοχές εκτός Αττικής

Επιθυμητές δεξιότητες:
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες σε προφορικό και γραπτό λόγο
  • Δυνατότητα ένταξης και εργασίας σε ομάδα
  • Διαχείριση πολλαπλών καθηκόντων
  • Πρωτοβουλία και αυτονομία
  • Αναλυτικές ικανότητες
  • Δεξιότητες διαχείρισης έργου

Η εταιρία προσφέρει αποδοχές αναλόγως προσόντων, συνεχή εξειδικευμένη εκπαίδευση και άριστο περιβάλλον εργασίας.
Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα με πλήρη στοιχεία και με κωδικό ΠΦΒ12/18

Κωδικός αναφοράς

ΠΦΒ12/18