Η θέση Πωλητές Φαρμακείων έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Πωλητές Φαρμακείων από την εταιρεία HEALTH PLUS SA

3 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία HEALTH PLUS  SA
 (Master Aid, Licener, Cera di Cupra, Illa)
ζητά 2 πωλητές φαρμακείων με έδρα την Αθήνα.

Απαραίτητα Προσόντα:
  • Προϋπηρεσία στις πωλήσεις  στον χώρο του φαρμακείου τουλάχιστον 2 έτη.
  • Δυναμική προσωπικότητα και ικανότητα επικοινωνίας.
  • Πτυχίο Ανώτατης σχολής θεωρείται προσόν.
  • Άδεια οδήγησης Ι.Χ. τουλάχιστον 1 έτους.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.
  • Απαραίτητη προϋπόθεση η δυνατότητα ταξιδιών στην επαρχία.

Η εταιρεία προσφέρει:
  • Μισθό + Bonus + Προμήθειες
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Εταιρικό Κινητό τηλέφωνο
  • Ευκαιρία επαγγελματικής ανάπτυξης

Παρακαλώ αποστείλατε το βιογραφικό σας επιλέγοντας Αίτηση.

Κωδικός αναφοράς

Πωλητής Φαρμακείου

Όμοιες Θέσεις

ΠΩΛΗΤΕΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΩΝ Αθήνα και Επαρχία Farmeco
ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ Όλη η Ελλάδα RAD Health Care Μ.Ε.Π.Ε.
Εξωτερικός Πωλητής Αθήνα-Αθήνα ΩΘΗΣΗ Α.Ε.
Πωλητής Φαρμακείου Αθήνα-Αθήνα Pharmasept
Πωλητής -Πωλήτρια Αθήνα-Αθήνα HYGIENE SERVICE
ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ - ΠΩΛΗΤΗΣ-ΠΩΛΗΤΡΙΑ Αθήνα-Αθήνα Πολυεθνική εταιρεία
Τμήμα Ανάπτυξης Πωλήσεων και Υποστήριξης Πελατών Αθήνα-Αθήνα Μεγάλη Ελληνική Εταιρεία
Sales Representative (πωλητής) Αθήνα-Αθήνα ΥΓΕΙΑΣΗ Α.Ε