Η θέση Εκπρόσωπος Τηλεφωνικών Πωλήσεων Φαρμακευτικών Προϊόντων (6ωρη απασχόληση) έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

Εκπρόσωπος Τηλεφωνικών Πωλήσεων Φαρμακευτικών Προϊόντων (6ωρη απασχόληση) από την εταιρεία ACCESSIA ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΜΕΣΩΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΕΕ

Πλήρως/Μερικώς Απασχολούμενος
Kifissia
600,00€/ μήνας

Περιγραφή Θέσης

Η ACCESSIA, μια ταχέως αναπτυσσόμενη εταιρεία στον κλάδο της φαρμακευτικής πώλησης, αναζητά στελέχη πωλήσεων φαρμακευτικών προϊόντων για λογαριασμό μεγάλων φαρμακευτικών βιομηχανιών πελατών της.

Αρμοδιότητες:

  • Ενημέρωση και προώθηση πωλήσεων φαρμακευτικών προϊόντων αποκλειστικά σε πελάτες φαρμακοποιούς
  • Διατήρηση και ανάπτυξη πελατολογίου
  • Διερεύνηση των αναγκών του εκάστοτε πελάτη και παρουσίαση εξειδικευμένων προτάσεων με σκοπό την πώληση

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 (ενός) έτους ως εκπρόσωπος τηλεφωνικών πωλήσεων
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ σε περιβάλλον Windows (MS Office)
  • Εξαιρετικές διαπραγματευτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ευχέρεια και άνεση στην προφορική επικοινωνία
  • Προσανατολισμός στην πώληση
  • Πνεύμα συνεργασίας

Παροχές:

  • Σταθερές Μηνιαίες Αποδοχές 600€
  • Μηνιαία Bonus επίτευξης στόχων
  • Σταθερό ωράριο εργασίας: Δευτέρα – Παρασκευή, 09:00 – 15.00
  • Συνεχής εκπαίδευση και σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον

Κωδικός αναφοράς

n/a