Η θέση Επιστημονικό Σύμβουλο/Ιατρικό Επισκέπτη έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Επιστημονικό Σύμβουλο/Ιατρικό Επισκέπτη

Αδιάφορο
Ιωάννινα

Περιγραφή Θέσης

Εταιρεία με ηγετική θέση στο χώρο της Υγείας,  στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξής της, επιθυμεί να προσλάβει:

για το τοπικό εργαστήριό της με έδρα τα Ιωάννινα
(Κωδ. ΙΕΓ-11/19)

Κύριες υπευθυνότητες:

  • Προώθηση συνδυαστικών εξετάσεων κεντρικών εργαστηρίων
  • Διεύρυνση πελατολογίου (ιατρούς κτλ.)
  • Υποστήριξη πελατολογίου (after sales support)
  • Διαχείριση/συντονισμός τοπικού εργαστηρίου

Απαραίτητα προσόντα και ικανότητες:

  • Πτυχίο Βιολογίας / Βιοχημείας / Χημείας/ Τεχνολόγου Ιατρικών Εργαστηρίων
  • Απαραίτητες οι εργαστηριακές γνώσεις και η εμπειρία σε εργαστηριακό περιβάλλον
  • Εμπειρία σε διοίκηση ομάδας επιθυμητή
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Οργανωτικές ικανότητες, προσανατολισμός στο αποτέλεσμα
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Άριστη γνώση Αγγλικών

Προσφέρεται ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, συνεχή εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης σε ένα δυναμικό χώρο.

Οι ενδιαφερόμενοι/ ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν τα βιογραφικά τους σημειώματα. επιλέγοντας " Αίτηση"

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Κωδικός αναφοράς

ΙΕΓ-11/19