Η θέση Διασώστης- Πλήρωμα Ασθενοφόρου έχει αποθηκευτεί.

Διασώστης- Πλήρωμα Ασθενοφόρου από την εταιρεία Όμιλος Υπηρεσιών Υγείας

Πλήρης Απασχόληση
Θεσσαλονίκη

Περιγραφή Θέσης

Στα πλαίσια συνεχούς ανάπτυξης, Όμιλος Υπηρεσιών Υγείας επιθυμεί να εντάξει στο Ανθρώπινο Δυναμικό του:
Διασώστης-πλήρωμα ασθενοφόρου
με έδρα την Θεσσαλονίκη
για την κάλυψη Ασθενοφόρου Ιδιωτικής Κλινικής
(κωδ. AMB-0419)

Απαραίτητα προσόντα και ικανότητες:
  • Πτυχίο Ι.Ε.Κ. ΕΚΑΒ – ΔΙΑΣΩΣΤΗ-ΠΛΗΡΩΜΑ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟΥ-  ΜΕ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ
  • Άδεια άσκησης επαγγέλματος  ΔΙΑΣΩΣΤΗ-ΠΛΗΡΩΜΑ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟΥ
  • Επαγγελματική άδεια οδήγησης Γ’ κατηγορίας
  • Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία, τουλάχιστον δύο (2) ετών σε ανάλογη θέση σε Ασθενοφόρο
  • Δυνατότητα εργασίας σε εναλλασσόμενες βάρδιες

Προσφέρονται:
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Άριστες συνθήκες εργασίας
Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν τα βιογραφικά τους σημειώματα  αναγράφοντας τον κωδικό της θέσης .

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια

Κωδικός αναφοράς

AMB-0419

Υπάλληλος Τμήματος Logistics Θεσσαλονίκη-Θεσσαλονίκη Agrohellas A.E
Υπάλληλος Γραφείου Πυλαία, Θεσσαλονίκη Εμπορική Α.Ε.
Travel Consultant - Thessaloniki Θεσσαλονίκη-Θεσσαλονίκη Marine Tours
ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ ΜΕ ΕΔΡΑ ΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Θεσσαλονίκη-Θεσσαλονίκη Ανώνυμη Εταιρεία