Η θέση Ιατρός έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Ιατρός

2 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Καλαμάτα

Περιγραφή Θέσης

Εταιρεία παροχής Ιατρικών υπηρεσιών, στα πλαίσια της περαιτέρω ανάπτυξης της, αναζητά άμεσα ειδικευμένο Ιατρό Παθολόγο, Δερματολόγο, Ορθοπεδικό, Παιδίατρο για πλήρη απασχόληση στη περιοχή της Μεσσηνίας.

Η εταιρεία προσφέρει:

●  Υψηλό πακέτο αποδοχών .

●  Άριστο περιβάλλον εργασίας σε ένα συνεχώς αναπτυσσόμενο τομέα.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, να αποστείλουν τα Βιογραφικά τους Σημειώματα επιλέγοντας "Αίτηση".

Απαραίτητα Προσόντα

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Τίτλος σπουδών Ιατρικής
  • Ειδικότητα Ολοκληρωμένη
  • Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία και διάθεση για εργασία σε ένα δυναμικό περιβάλλον

Κωδικός αναφοράς

n/a