Η θέση ΠΩΛΗΤΗΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΩΝ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΠΩΛΗΤΗΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΩΝ από την εταιρεία VERSION dermocosmetics

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η  VERSION dermocosmetics

μια Ελληνική εταιρεία με παράδοση 27 ετών στον χώρο των δερμοκαλλυντικών, επιθυμεί, να εντάξει στο δυναμικό της έναν πωλητή/πωλήτρια φαρμακείων, με έδρα την Αθήνα:

Βασικές Αρμοδιότητες

  • Προώθηση των προϊόντων της εταιρείας σε επιλεγμένα φαρμακεία
  • Ανάπτυξη πελατολογίου με βιώσιμες και κερδοφόρες συνεργασίες
  • Αποτελεσματική επίτευξη εμπορικών στόχων (ποιοτικοί, ποσοτικοί) του τομέα ευθύνης του/της.
  • Προώθηση της εταιρείας και των προϊόντων της με συμμετοχή σε εκδηλώσεις σε συνεργασία με άλλα τμήματα της εταιρείας
  • Ανάπτυξη επαγγελματικών και διαρκών σχέσεων με την κοινότητα των φαρμακοποιών
  • Σχεδιασμός και εφαρμογή εβδομαδιαίου και μηνιαίου πλάνου επισκέψεων της αντίστοιχης γεωγραφικής περιοχής στην Αττική, σύμφωνα με τους στόχους της εταιρείας
  • Ανάλυση των αναγκών της περιοχής και σύνταξη προτάσεων για την περαιτέρω ανάπτυξή της. Υποβολή αναφορών προόδου σε τακτά χρονικά διαστήματα
  • Παρακολούθηση δραστηριότητας ανταγωνισμού, καθώς και διαρκής ενημέρωση και εκπαίδευση για τα προϊόντα του κλάδου

Απαιτούμενα προσόντα και δεξιότητες

  • Μεγάλη εμπειρία στις πωλήσεις (κατά προτίμηση στη κατηγορία του δερμοκαλλυντικού)
  • Εξαιρετική ικανότητα επικοινωνίας & διαπραγμάτευσης για την επίτευξη των στόχων
  • Δυναμική προσωπικότητα
  • Υψηλό αίσθημα ευθύνης και δυνατότητα ανάληψης πρωτοβουλιών, επίλυσης προβλημάτων
  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα. Υψηλή ενέργεια και πάθος για επιτεύγματα.
  • Ομαδικότητα
  • Πολύ καλή γνώση χρήσης υπολογιστή
  • Πτυχίο Ανώτερης ή Ανώτατης Σχολής
  • Γνώση Αγγλικών
  • Δίπλωμα Οδήγησης
  • Δυνατότητα ταξιδιών
  • Συστάσεις στον κλάδο θα εκτιμηθούν

Προσφέρουμε

  • Σταθερό μισθό βάσει προσόντων
  • Bonus βάση μηνιαίων στόχων
  • Εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό τηλέφωνο, τάμπλετ
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Δυνατότητες γρήγορης εξέλιξης

Με βάση τη συγκατάθεση σας, όλες οι αιτήσεις που λαμβάνει η εταιρεία θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές  σύμφωνα και με την ισχύουσα νομοθεσία περί προστασίας προσωπικών δεδομένων και αποθηκεύονται στη βάση μας για 6 μήνες.

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια και θα ενημερωθούν μόνο οι υποψήφιοι που θα επιλεγούν για συνέντευξη. versionderm.com

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να στείλουν το βιογραφικό τους στο e-mail: (Για να στείλετε το βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ)

Κωδικός αναφοράς

n/a