Η θέση Σύμβουλος για στελέχωση του τμήματος προωθητικών ενεργειών έχει αποθηκευτεί.

Σύμβουλος για στελέχωση του τμήματος προωθητικών ενεργειών από την εταιρεία ΒΙΟΝΑΤ

Πλήρως/Μερικώς Απασχολούμενος
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η Εταιρεία ΒΙΟΝΑΤ, με δραστηριότητα στην αγορά της Ελλάδας και των Βαλκανίων

αναζητά

Σύμβουλο
για στελέχωση του τμήματος προωθητικών ενεργειών

Βασικές Αρμοδιότητες
  • Τηλεφωνική ενημέρωση για τις τρέχουσες προωθητικές ενέργειες σε εταιρικούς  πελάτες (φαρμακεία)
  • In-store promo σε μεγάλους Πελάτες της Εταιρείας με σκοπό την ενημέρωση για τα προϊόντα, διάθεση δειγμάτων, παροχή διατροφικών συμβουλών και πώληση προϊόντων

Απαιτούμενα προσόντα και δεξιότητες
  • Eργατικότητα  και υπευθυνότητα
  • Πνεύμα συνεργασίας
  • Δυναμισμός και φιλοδοξία εξέλιξης στον χώρο των πωλήσεων
  • Άριστη προφορική και γραπτή επικοινωνία
  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Πτυχίο Διαιτολογίας/ Επιστημών Κλάδου Υγείας, θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν
  • Αντίστοιχη εμπειρία στον χώρο των πωλήσεων σε In-store και τηλεφωνικές πωλήσεις

Παροχές:
  • Πλήρης ή Μερική Απασχόληση
  • Αρχική και συνεχής εκπαίδευση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών (ασφάλιση, σταθερός μισθός)
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον, που προσφέρει δυνατότητες εξέλιξης

Θα απαντηθούν μόνο οι αιτήσεις που είναι συμβατές με το προφίλ της θέσης
Όλες οι αιτήσεις είναι αυστηρά εμπιστευτικές
Υποβολή  βιογραφικών στο email, επιλέγοντας ``Αίτηση``.

ΚΩΔΙΚΟΣ ΘΕΣΗΣ:  PTCS0519     (ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΟ ΑΠΑΝΤΗΤΙΚΟ MAIL)

Κωδικός αναφοράς

PTCS0519