Η θέση Υπάλληλος Διακίνησης/Εξωτερικών Εργασιών έχει αποθηκευτεί.

Υπάλληλος Διακίνησης/Εξωτερικών Εργασιών από την εταιρεία ATRON HEALTH A.E

Πλήρως/Μερικώς Απασχολούμενος
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

H Εταιρεία ATRON HEALTH A.E., Αντιπρόσωπος – Εισαγωγέας Ιατρικών Προϊόντων και Μηχανημάτων, ζητά να προσλάβει υπάλληλο διακίνησης & εξωτερικών εργασιών για πενθήμερη εργασία.
Μερική ή πλήρης απασχόληση.
Άμεση πρόσληψη.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.
  • Κάτοχος διπλώματος μηχανής και αυτοκινήτου (να αναγράφεται οπωσδήποτε στο βιογραφικό)
  • Ομαδικό πνεύμα και διάθεση εργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν πλήρες βιογραφικό σημείωμα με e-mail, επιλέγοντας ``Αίτηση``.

Κωδικός αναφοράς

Υπάλληλος Διακίνησης/Εξωτερικών