Η θέση Υπεύθυνος Ανάπτυξης Αγοράς - Πωλητής-Πωλήτρια έχει αποθηκευτεί.

Υπεύθυνος Ανάπτυξης Αγοράς - Πωλητής-Πωλήτρια από την εταιρεία Ανώνυμη Εταιρεία

Πλήρως/Μερικώς Απασχολούμενος
Χολαργός

Περιγραφή Θέσης

Eταιρεία στο χώρο του Εργαστηριακού Εξοπλισμού & Αναλωσίμων, επιθυμεί να προσλάβει άμεσα στο Χολαργό Αττικής:

Υπεύθυνο Ανάπτυξης Αγοράς - Πωλητή-Πωλήτρια  Μερικής & Πλήρους Απασχόλησης

Κύριες Αρμοδιότητες
  • Ανάπτυξη του πελατολογίου της εταιρείας
  • Επίτευξη συμφωνιών με πελάτες
  • Αύξηση του τζίρου πωλήσεων
  • Εύρεση νέων συνεργασιών
  • Καθημερινές επισκέψεις σε πελάτες για παρουσίαση και πώληση των προϊόντων της εταιρείας
  • Παρακολούθηση και αξιολόγηση του ανταγωνισμού

Απαραίτητα προσόντα:
  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΑΤΕΙ
  • Γνώσεις Χημείας/Βιολογίας
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • MS Office άριστη γνώση
  • Δυνατότητα ταξιδίων και διανυκτέρευσης εκτός Αθηνών
  • Οι άνδρες υποψήφιοι να έχουν εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Απαραίτητες ικανότητες:
  • Αναλυτικός τρόπος σκέψης με ταυτόχρονη δημιουργικότητα & πελατοκεντρικότητα
  • Ικανότητα πολύ καλής επικοινωνίας και ομαδικότητας
  • Πρωτοβουλία και αναπτυγμένο το αίσθημα της ευθύνης
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων, ευελιξία

Αποστολή βιογραφικών, επιλέγοντας ``Αίτηση``

Κωδικός αναφοράς

Πωλητές

Όμοιες Θέσεις

Στέλεχος πωλήσεων Πειραιάς Νέα εταιρία marketing
ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ-ΠΩΛΗΤΕΣ Αθήνα Λ.ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΑ Α.Ε.Β.Ε
ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ Αθήνα SUNSHINE /ΑΝΑΤΟΜΙΚΑ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ
Key Account Representative B2B Αθήνα OFFICEMART
REGULATORY AFFAIRS SPECIALIST Αθήνα VIOFAR ΕΠΕ
MEDICAL SCIENCE LIAISON Αθήνα Pharmassist Ltd
Αποθηκάριος – Πωλητής Γραφείου Αθήνα Ανώνυμη Εταιρεία
Help Desk Operator Αθήνα Large Corporation
Sales Executive (Back Office, Marine Spares) Πειραιάς Phoenix Ltd