Η θέση Επιστημονικός Συνεργάτης - Πωλητής-Πωλήτρια έχει αποθηκευτεί.

Επιστημονικός Συνεργάτης - Πωλητής-Πωλήτρια από την εταιρεία Φαρμακευτική εταιρεία

Πλήρης Απασχόληση
Κύπρος

Περιγραφή Θέσης

Φαρμακευτική εταιρεία με έδρα την Αθήνα, ενδιαφέρεται να προσλάβει Επιστημονικό Συνεργάτη - Πωλητή- Πωλήτρια για την αγορά της Κύπρου με έδρα την Κύπρο.

Προφίλ υποψηφίου
  • Πτυχίο Ανώτερης ή Ανώτατης Σχολής
  • Δυναμική προσωπικότητα
  • Εξαιρετική ικανότητα επικοινωνίας & διαπραγμάτευσης
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας, υπευθυνότητα ευγένεια & προσήλωση σε στόχους
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Άριστη χρήση Η/Υ
  • Δίπλωμα Οδήγησης
  • Προϋπηρεσία σε ιατρικές ειδικότητες Δερματολόγων, Πλαστικών Χειρουργών και Γυναικολόγων θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν

Βασικά Καθήκοντα
  • Καθημερινή επιστημονική ενημέρωση σε ιατρεία
  • Ανάπτυξη πελατολογίου με βιώσιμες και κερδοφόρες συνεργασίες
  • Επίτευξη ατομικών, ποιοτικών και ποσοτικών στόχων

Ο/Η υποψήφιος/α θα αναφέρεται στον Sales Manager

Παροχές εταιρείας
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Bonus πωλήσεων
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Εταιρικό κινητό τηλέφωνο

Βιογραφικά που δεν πληρούν τις προϋποθέσεις δεν θα λαμβάνονται υπ’ όψιν.

Job description

Pharmaceutical company positioned in Athens, Greece, is interested in hiring a medical associate - salesman for the region of Republic of Cyprus.

The base for the candidate will be Republic of Cyprus.

Candidate’s profile
  • University Degree or College degree
  • Dynamic personality
  • Excellent communication skills, a team working spirit, need for responsibility, politeness and goal achieving passion
  • Very good English communication skills and very good computer skills
  • Driver’s license
  • Former experience in working with Dermatologists, Plastic Surgeons and Gynecologists with be considered an asset.

Basic duties
  • Daily medical briefing to doctors practices
  • Expanding clientele with sustainable and profitable cooperation
  • Achievement of personal goals of quality and quantity

Company’s benefits
  • Continuous training and upscaling opportunities
  • Competitive earnings package
  • company car
  • company cell phone.

CV’s that don’t match the standards above will not be reviewed.

Κωδικός αναφοράς

Επιστημ.Συνεργάτης Κύπρος