Η θέση ΠΩΛΗΤΗΣ/ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΠΩΛΗΤΗΣ/ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ από την εταιρεία SAVE YOUR FEET

2 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία SAVE YOUR FEET   ζητεί να προσλάβει έμπειρο πωλητή/τρια που θα δραστηριοποιείται στο χώρο των φαρμακείων:

Περιγραφή θέσης:
  • Υπεύθυνος διαχείρισης, διατήρησης και ανάπτυξης υπάρχοντος πελατολογίου - εξεύρεση νέων πελατών
  • Πραγματοποίηση επισκέψεων σε πελάτες
  • Εφαρμογή εμπορικής πολιτικής της εταιρίας
  • Διαπραγμάτευση όρων συνεργασίας
  • Αποστολή προσφορών και διαχείριση παραγγελιών
  • Δειγματισμός και παρουσίαση προϊόντων
  • Υποστήριξη μετά την πώληση

Απαραίτητα προσόντα:
  • Προϋπηρεσία σε πωλήσεις  μέσω φαρμακείων στον τομέα των υποδημάτων ή/και παραφαρμακευτικών ειδών
  • Επαγγελματική εμφάνιση, συμπεριφορά και ήθος
  • Οργάνωση και προγραμματισμός
  • Ικανότητες διαπραγμάτευσης
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ (Office, CRM, Excel Power point)
  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Πτυχίο ΑΕΙ-ΤΕΙ, επιθυμητό στον τομέα διοίκησης επιχειρήσεων
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Προσφέρουμε:
  • Εταιρικό Ι.Χ. - κάλυψη εξόδων κίνησης
  • Εταιρικό κινητό τηλέφωνο
  • Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον με προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης
  • Συνεχή εκπαίδευση

Κωδικός αναφοράς

n/a

Όμοιες Θέσεις

Πωλητές Φαρμακείων Αθήνα VITORGAN – ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ
Πωλητές φαρμακείου Αθήνα Parapharm International AE
Πωλητής Φαρμακείου Αθήνα Pharmasept
Ιατρικός Επισκέπτης Αθήνα Ανώνυμη Εταιρεία
Εξωτερικός Πωλητής Χονδρικής Αθήνα Τσοχατζής Α.Ε.
ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ Αθήνα Ανώνυμη Εταιρία
Στέλεχος Πωλήσεων Αθήνα Novatron A.E.
ΠΩΛΗΤΗΣ/ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ Αθήνα ΔΟΜΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Α.Ε
Yπεύθυνος - Υπέυθυνη Πωλήσεων B2B Αθήνα Μ. Γεράσης & ΣΙΑ Ο.Ε
Πωλητής/Πωλήτρια Αθήνα Sarantisgroup