Η θέση Ακοολόγο - Ακοοπροθετιστή έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Ακοολόγο - Ακοοπροθετιστή από την εταιρεία Ανώνυμη Εταιρεία

5 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία στον κλάδο των ακουστικών βαρηκοΐας, με έδρα την Αθήνα και κέντρα ακοής σε όλη την Αττική ζητά να προσλάβει:

Ακοολόγο - Ακοοπροθετιστή

Απαραίτητα προσόντα:
• Πτυχίο ακοολογίας
• Γνώση των ακουστικών βαρηκοΐας
• Σχετική προϋπηρεσία είναι επιθυμητή

Παροχές:
• Άριστο περιβάλλον εργασίας
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και κινήτρων
• Συνεχή εκπαίδευση και επιμόρφωση

Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει επίσης ευχάριστη προσωπικότητα, ομαδικό πνεύμα, συνέπεια, επαγγελματισμό και διάθεση για εργασία με προοπτικές εξέλιξης σε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία.