Η θέση ΙΑΤΡΟΙ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΙΑΤΡΟΙ από την εταιρεία ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

5 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρως/Μερικώς Απασχολούμενος
Athina

Περιγραφή Θέσης

ΙΑΤΡΟΙ

Απαραίτητα Προσόντα

Εταιρεία Πλαστικής Χειρουργικής αναζητά για συνεργασία ιατρούς των παρακάτω ειδικοτήτων:

1. Δερματολόγους
2. Πλαστικούς Χειρουργούς
3. Ιατρούς σε αναμονή ειδικότητας

Ο ιδανικός υποψήφιος πρέπει να διαθέτει:

• Πτυχίο Ιατρικής και άδεια ασκήσεως επαγγέλματος
• Επιθυμητή εμπειρία
• Φιλοδοξία και εργατικότητα

Η εταιρία προσφέρει:

• Προοπτική εξέλιξης
• Επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας
• Άνεση χρόνου για τον ιατρό και εξοπλισμό σύγχρονης τεχνολογίας

Εργασία πενθήμερη, πρωινή ή απογευματινή, πλήρους ή μερικής απασχόλησης.

Οι υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν ανεπτυγμένη επικοινωνιακή ικανότητα και να χαρακτηρίζονται από υπευθυνότητα, αξιοπιστία και ομαδικό πνεύμα.
Βιογραφικά στο [Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ]

Κωδικός αναφοράς

n/a

Όμοιες Θέσεις

B2B SALES ADVISOR Πειραιάς Persistence Marketing Group
Netflix Customer Representative for English Support Αθήνα Teleperformance Greece
ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ Αθήνα ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ
Portuguese Speaker? Apply here! Αθήνα Teleperformance Greece
ΠΩΛΗΤΗΣ/ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ Αθήνα ΔΟΜΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Α.Ε