Η θέση ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ-ΠΩΛΗΤΗΣ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ-ΠΩΛΗΤΗΣ από την εταιρεία MYMEDSTORE

7 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Thessaloniki

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία Mymedstore που δραστηριοποιείται στο χώρο της κατ΄ οίκον νοσηλείας στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξης και βελτίωσης των υπηρεσιών της επιθυμεί να προσλάβει νέο προσωπικό για τη θέση του:

ΠΩΛΗΤΗ-ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗ

Η εταιρεία προσφέρει:

 Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

 Bonus παραγωγικότητας

 Δυνατότητες εξέλιξης

 Εταιρικό αυτοκίνητο

 Εταιρικό τηλέφωνο

Αποστολή βιογραφικών: [Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ]
Απαραίτητη φωτογραφία

Απαραίτητα Προσόντα

ΠΩΛΗΤΗΣ-ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ

Απαραίτητα προσόντα υποψηφίου:

 Απόφοιτος/η  ΑΕΙ ή ΤΕΙ ή ΙΕΚ σε τμήμα MARKETING

 Ηλικίας έως 29 ετών

 Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 χρόνια στον τομέα των πωλήσεων σε έλκη κατακλίσεων

  Δυναμική προσωπικότητα

 Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και διαπροσωπικών σχέσεων

  Δίπλωμα οδήγησης

Κωδικός αναφοράς

n/a