Η θέση ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΜΕ ΕΔΡΑ ΤHΝ ΚΑΒΑΛΑ έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΜΕ ΕΔΡΑ ΤHΝ ΚΑΒΑΛΑ από την εταιρεία Ανώνυμη Εταιρεία Ιατρικών Ειδών

Πλήρης Απασχόληση
Καβάλα

Περιγραφή Θέσης

ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΜΕ ΕΔΡΑ ΤHΝ ΚΑΒΑΛΑ

Ανώνυμη εταιρεία ιατρικών ειδών αναζητά ιατρικό επισκέπτη με έδρα την Καβάλα

Απαιτούμενα προσόντα

  • Άριστη ικανότητα επικοινωνίας
  • Επαγγελματισμός
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Χρήση Η/Υ
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης αυτοκινήτου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες)
  • Προϋπηρεσία θα εκτιμηθεί (όχι απαραίτητη)
  • Κάτοχος πτυχίων ΑΕΙ Ή ΤΕΙ θα εκτιμηθεί (όχι απαραίτητο)

 Η  εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών αναλόγων προσόντων
  • Bonus
  • IX
  • Πρόσθετη Ιδιωτική Ασφάλιση
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Σύγχρονο & φιλικό περιβάλλον εργασίας

Κωδικός αναφοράς

ΙΕΠ_ΚΑΒΑΛΑ

Όμοιες Θέσεις

Store Manager Καβάλα Marks & Spencer
Βοηθός Λογιστή Καβάλα Εμπορικές Επιχειρήσεις Μελελούδη Α.Ε
Security ΞΑΝΘΗ Ξάνθη {"CompanyName"=>nil, "CompanyDetailsURL"=>nil}
ΠΩΛΗΤΕΣ–ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ ΘΑΣΟΣ Θάσσος Εμπορικές Επιχειρήσεις Μελελούδη Α.Ε
Printing Quality Control Analyst Ξάνθη Thrace Group