Η θέση Υπεύθυνος πωλήσεων και κλινικής υποστήριξης έχει αποθηκευτεί.

Υπεύθυνος πωλήσεων και κλινικής υποστήριξης από την εταιρεία MEDICAL HORIZONS

Πλήρης Απασχόληση
Cholargos

Περιγραφή Θέσης

Υπεύθυνος πωλήσεων και κλινικής υποστήριξης

Εταιρία με 25 ετή παρουσία στον χώρο των ιατροτεχνολογικών προϊόντων, με επικέντρωση στην αγγειοχειρουργική, καρδιοχειρουργική και την ΜΕΘ, αναζητά επιστημονικό συνεργάτη για την προώθηση και κλινική υποστήριξη των ενδοαγγειακών και χειρουργικών προίόντων της.

Περιγραφή θέσης:

 Καθημερινή επιστημονική ενημέρωση σε νοσοκομεία και κλινικές για την προώθηση και κλινική υποστήριξη των προϊόντων.

 Ενασχόληση με τις γραφειοκρατικές διαδικασίες των προϊόντων.

 Ταξίδια & συμμετοχή σε συνέδρια και επιμορφωτικά σεμινάρια στο εσωτερικό και το εξωτερικό.

Απαιτήσεις θέσης:

 Δυνατότητα διατήρησης παραγωγικών και άριστων σχέσεων με όλο το φάσμα των συνεργατών.

 Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης

 Πελατοκεντρική αντίληψη

 Δυναμική προσωπικότητα με δυνατότητα να αντιδρά άμεσα και να λύνει με τον καλύτερο τρόπο τα όποια θέματα ενσκύπτουν

 Προσανατολισμό στην επίτευξη στόχων

 Ευχάριστη προσωπικότητα με θετική διάθεση και όρεξη για εργασία και συνεχή επιμόρφωση

Προσόντα:

 Πτυχίο Βιοιατρικής, νοσηλευτικής ή συναφών επιστημών

 2+ χρόνια προυπηρεσίας σε ανάλογη θέση.

 Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ και προγραμμάτων MS Office

 Πολύ καλή γνώση αγγλικών

 Δίπλωμα οδήγησης και για τους άρρενες συμπληρωμένη η στρατιωτική θητεία.

Επιθυμητά εάν υπάρχουν:

 Γνώση ανατομίας, φυσιολογίας και παθολογίας του καρδιοαγγειακού συστήματος

 Γνώση μελέτης εξετάσεων (CT imaging)

 Γνωση της ιατρικής τεχνολογίας, των ιατρικών επεμβάσεων, της αντιμετώπισης περιστατικών και της βιομηχανίας των ιατρικών προϊόντων.

Αποδοχές:

 Μισθός αναλόγως προσόντων

 Bonus βάσει στόχων

 Εταιρικό κινητό, Tablet ή Laptop

 Εταιρικό αυτοκίνητο.

Αποστολή βιογραφικών

[Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ]

Κωδικός αναφοράς

n/a