Για εργοδότες
Technical Operator
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης
ΠαραγωγήΚατηγορία θέσης
Παραγωγή

Η ομάδα Hiring Solutions του kariera.gr αναζητά για λογαριασμό συνεργάτη, ηγέτιδας εταιρείας στα καταναλωτικά προϊόντα, Χειριστή/στρια Μηχανών Γραμμής Παραγωγής για τις εγκαταστάσεις στον Πειραιά.

Βασικά καθήκοντα:

  • Χειρισμός μηχανών παραγωγής
  • Συντήρηση μηχανών παραγωγής
  • Τήρηση πρωτοκόλλων ασφαλείας

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Τεχνική εκπαίδευση (ΤΕΙ, ΙΕΚ, Τεχνική Σχολή κλπ) σχετική με Μηχανολογία
  • Εργασιακή εμπειρία 2 – 4 ετών σε βιομηχανικό περιβάλλον θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα
  • Βασική γνώση της Αγγλικής γλώσσας και γνώση χρήσης Η/Υ
  • Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενο ωράριο (πρωινή, απογευματινή, νυχτερινή βάρδια)
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άρρενες υποψηφίους)
  • Ικανότητα αρμονικής συνεργασίας για την επίτευξη των αποτελεσμάτων του εργοστασίου
  • Προσανατολισμό στην επίτευξη υψηλών αποτελεσμάτων και στη συνεχή βελτίωση
  • Ικανότητα ανάπτυξης πρωτοβουλιών και δημιουργικών ιδεών

Ο Πελάτης προσφέρει:

  • Ενδιαφέρουσα απασχόληση σε ομάδες εργασίας
  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Περιβάλλον που παρέχει μάθηση
  • Προοπτικές εξέλιξης

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους παρακάτω, και μέλος της ομάδας του kariera.gr θα επικοινωνήσει μαζί σας εφόσον το προφίλ σας πληροί τις προδιαγραφές.

Πειραιάς