Για εργοδότες
Κωδ:ref.042023
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΤΙΜΟΛΟΓΗΣΗΣ ΕΞΑΓΩΓΩΝ με έδρα τον Ασπρόπυργο(ref.042023)
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Κύριες Αρμοδιότητες

  • Τιμολόγηση εξωτερικού : δημιουργία τιμολογίου & packing list
  • Προετοιμασία εντύπων και απαραίτητων τελωνειακών εγγράφων για κάθε εξαγωγή ( όπου είναι απαραίτητο)
  • Συμπλήρωση συνοδευτικών εντύπων ανάλογα με το είδος της εξαγωγής
  • Έκδοση ξενόγλωσσων πιστωτικών σημειωμάτων πελατών
  • Διαχείριση πελατών

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτος/η ΑΕΙ/ΤΕΙ ή άλλου εκπαιδευτικού Ιδρύματος
  • Άριστη Γνώση Αγγλικής Γλώσσας ( γραπτός και προφορικός λόγος)
  • Πολύ καλή γνώση Ms Office ( με έμφαση στον πολύ καλό χειρισμό excel )
  • Απαραίτητη Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους σε θέση τιμολόγησης / διακίνησης / logistics
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ

Προαιρετικά :

Προϋπηρεσία σε θέση τιμολόγησης εξαγωγών

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ικανοποιητικές αποδοχές και άριστο εργασιακό  περιβάλλον
  • Μεγάλες προοπτικές εξέλιξης σε μια ταχύτατα αναπτυσσόμενη εταιρεία
  • Συνεχή εκπαίδευση

Email: hr@vitex.gr

Ασπρόπυργος