Για εργοδότες
Εκπρόσωποι Ρύθμισης Οφειλών
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
16-50
Συμβουλευτικές Υπηρεσίες
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης

Αρμοδιότητες:

• Επικοινωνία με τους πελάτες σχετικά με τις οφειλές τους
• Στοχευμένη αναγνώριση δυνατότητας αποπληρωμής των πελατών
• Ρύθμιση οφειλών με τη σύναψη συμφωνίας/ πλάνο αποπληρωμής

Απαραίτητα προσόντα:

• Προϋπηρεσία σε Εταιρίες διαχείρισης μη εξυπηρετούμενων χαρτοφυλακίων, Εταιρίες Ενημέρωσης, Τράπεζες, Δικηγορικές εταιρίες

• Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ και των προγραμμάτων του Office (word & excel). Επιθυμητή η πιστοποίηση ECDL
• Προσωπικότητα που αρέσκεται να θέτει στόχους
• Καλός χειρισμός της Αγγλικής γλώσσας
• Ικανότητα απόδοσης υπό συνθήκες πίεσης

Επιθυμητά Προσόντα:

• Γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας

Παροχές:

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Προοπτικές εργασιακής ανέλιξης
• Πρόγραμμα επιμίσθιας επιβράβευσης

Μαρούσι