Για εργοδότες
ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΩΝ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης
ΜηχανικοίΚατηγορία θέσης
Μηχανικοί

Η SIKA HELLAS ABEE, αναζητεί Μηχανικό Tεχνικών Προδιαγραφών, με έδρα τις εγκαταστάσεις της στο Κρυονέρι Αττικής.

Εργασιακά καθήκοντα - Κύριες Αρμοδιότητες Ρόλου:

  • Τεχνική υποστήριξη έργων & εφαρμογών
  • Τεχνική υποστήριξη & παρακολούθηση γραφείων μελετών
  • Εκπόνηση τεχνο-οικονομικών προτάσεων και προσφορών
  • Εκπαιδεύσεις πελατών/ συνεργατών
  • Εκπαιδεύσεις συναδέλφων

Χαρακτηριστικά προσωπικότητας:

  • Ισχυρή θέληση για συνεχή εκπαίδευση και μάθηση
  • Ικανότητα για συνεργασία και ομαδικότητα
  • Θέληση και επιμονή για επίτευξη στόχων
  • Διαχείριση χρόνου
  • Επικοινωνιακός χαρακτήρας και καλές δεξιότητες διαπραγμάτευσης
  • Οργανωτικές ικανότητες, μεθοδικότητα και ευελιξία
  • Επαγγελματική συμπεριφορά και ικανότητα διαχείρισης πελατών

Απαραίτητα προσόντα:

  • Δίπλωμα Πολυτεχνείου/ Πολυτεχνικής Σχολής (κατά προτίμηση ειδικότητα Πολιτικού Μηχανικού ή Δομικών Έργων ή Αρχιτέκτονα Μηχανικού, χωρίς να αποκλείονται πτυχία/ διπλώματα άλλων κατευθύνσεων)
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Κάτοχος Διπλώματος Ι.Χ. αυτοκινήτου
  • Ευχέρεια στη χρήση πληροφοριακών συστημάτων (γνώση AutoCad θα ληφθεί θετικά υπόψη)
  • Δυνατότητα ταξιδιών εκτός έδρας
  • Επιθυμητή η εμπειρία σε αντίστοιχο κλάδο
  • Απαραιτήτως εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Ο Οργανισμός Sika Hellas ABEE προσφέρει :

  • 'Άμεση πρόσληψη
  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών και bonus επίτευξης στόχων
  • Συνεχή εκπαίδευση στον τομέα των πωλήσεων και σε τεχνικά αντικείμενα συναφή με τη δραστηριότητα της συγκεκριμένης θέσης εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Σταθερό επαγγελματικό περιβάλλον
  • Εταιρικό Αυτοκίνητο
  • Πρόσθετο πακέτο
  • Ιατροφαρμακευτική Περίθαλψη
  • Εταιρικό Τηλέφωνο

Ειδική Επισήμανση:
 Θα προτιμηθούν οι κάτοικοι Βόρειας - Βορειοανατολικής Αττικής. Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια

E-mail αποστολής των βιογραφικών : spahi.stefanos@gr.sika.com , με τίτλο "Μηχανικός Tεχνικών Προδιαγραφών"

Κρυονέρι