Για εργοδότες
Υπάλληλος eshop
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η ομάδα του Hiring Solutions του kariera.gr, αναζητά για λογαριασμό του marketplace SHOPFLIX.GR, της spin-off εταιρείας Wellcomm, μέλος των εταιρειών του ομίλου Μαρινάκη, Υπάλληλο eshop.

Αρμοδιότητες:

  • Merchandising ιστοσελίδας
  • Ανανέωση banners
  • Επιμέλεια εικόνας και ανανέωση της ιστοσελίδας
  • Διαχείριση παραμέτρων του ιστότοπου (π.χ. επιλογές πληρωμής)
  • Διερεύνηση πιθανών λειτουργικών/τεχνικών ζητημάτων
  • Συνεργασία με την ομάδα Content για θέματα περιεχομένου προϊόντων
  • Αποστολή email και newsletter στους πελάτες
  • Συντονισμός και συνεργασία με τμήματα Product και Marketing για την υλοποίηση καμπανιών
  • Επικοινωνία με την ομάδα για την καθημερινή διαχείριση της ιστοσελίδας

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ σε Διοίκηση, Πληροφορική ή e-commerce
  • Εμπειρία διαχείρισης ιστοσελίδας και e-shop
  • Άριστη γνώση Ms Office και Google Suite
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Εμπειρία χρήσης CMS platforms
  • Βασικές γνώσεις HTML/CSS
  • Εξοικείωση στην ανανέωση εικαστικών και στη δημιουργία/επεξεργασία custom σελίδων