Για εργοδότες
Parking Agent (Airport Station)
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Αρμοδιότητες

• Η προετοιμασία και ο έλεγχος των αυτοκινήτων και των επιπρόσθετων συσκευών (GPS,WI-FI) πριν από την παράδοση του αυτοκινήτου στον πελάτη

• Ο έλεγχος της κατάστασης των αυτοκινήτων και των επιπρόσθετων συσκευών κατά την παραλαβή από τον πελάτη μετά το πέρας του χρόνου μισθώματος

• Η ολοκλήρωση της κράτησης με κλείσιμο του συμβολαίου του πελάτη στο σύστημα και η καταχώρηση αποζημίωσης της ζημιάς, εάν είναι απαραίτητο

• Ο έλεγχος και η φροντίδα του χώρου του πάρκινγκ

• Η παροχή άριστης ποιότητας εξυπηρέτησης στους πελάτες

Απαραίτητα Προσόντα
• Πτυχίο ΑΕΙ-ΤΕΙ (επιθυμητό)

• Πολύ καλή γνώση αγγλικής γλώσσας

• Γνώση Η/Υ

• Ευελιξία εργασίας με κυλιόμενο ωράριο

• Τουλάχιστον έξι μήνες προϋπηρεσία

• Υψηλός προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση πελατών

Παροχές
• Ευκαιρία απασχόλησης σε πολυεθνικό δίκτυο εταιριών

• Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

• Διαρκής εκπαίδευση και ανάπτυξη

Σπάτα Λούτσας
πριν ένα χρόνο
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία