Για εργοδότες
IT SPECIALIST
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης

Αρμοδιότητες:

  • Παρακολούθηση της εύρυθμης λειτουργίας των συστημάτων πληροφορικής της εταιρίας
  • Υποστήριξη του συστήματος ERP
  • Επίβλεψη της επίλυσης των προβλημάτων του μηχανογραφικού εξοπλισμού εταιρίας
  • Έγκαιρη διάγνωση των αναγκών εταιρίας σε software και hardware

Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ με κατεύθυνση την πληροφορική
  • Τουλάχιστον 5 έτη προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση
  • Εμπειρία στην υποστήριξη διεθνούς ERP
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας

Προσωπικά χαρακτηριστικά:

  • Οργανωτική ικανότητα
  • Προσαρμοστικότητα και ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Ικανότητα εργασίας κάτω από πίεση χρόνου

Η εταιρία προσφέρει:

  • Σταθερές αποδοχές σύμφωνα με τις ικανότητες
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης

Μαρκόπουλο Μεσογαίας
Με μεγάλη εμπειρία