Τεχνικός Ηλεκτρολόγος-Ηλεκτρονικός στις Εγκαταστάσεις Συστημάτων Ασφαλείας - Πυρασφάλειας - Cctv - Access Control (Αθήνα)
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης

Η Divico Security S.A. είναι μια πανελλαδική εταιρεία με έδρα την Πάτρα και υποκαταστήματα Αθήνα και Κύπρο, που ειδικεύεται στα συστήματα ασφαλείας. Απασχολεί περισσότερα από 120 άτομα και διαθέτει συνεργάτες σε όλη την Ελλάδα. Διαθέτει εμπειρία 40 ετών και οι πελάτες μας είναι κατά κύριο λόγο ιδιωτικές επιχειρήσεις, δημόσιοι φορείς και ιδρύματα καθώς και αναγνωρισμένοι ιδιώτες. Προσφέρουμε υπηρεσίες υψηλού κύρους και αξιοπιστίας, συμμετέχουμε σε παγκόσμιες εκθέσεις νέων τεχνολογιών και συστημάτων ασφαλείας. Στόχος μας είναι η διαρκής διεύρυνση του πελατολογίου και η συνεχής βελτίωση των υπηρεσιών μας.
Αναζητούμε ταλαντούχα και ξεχωριστά άτομα ώστε να στελεχώσουμε το τμήμα των Τεχνικών Ηλεκτρολόγων-Ηλεκτρονικών στις Εγκαταστάσεις Συστημάτων Ασφαλείας για την Αθήνα.

Περιγραφή Θέσης: Τεχνικός Ηλεκτρολόγος-Ηλεκτρονικός στις Εγκαταστάσεις Συστημάτων Ασφαλείας - Πυρασφάλειας - Cctv - Access Control (Αθήνα)

Αρμοδιότητες:
• Εκτέλεση εργασιών εγκατάστασης συστημάτων ασφαλείας
• Εκτέλεση εργασιών αντιμετώπισης βλαβών
• Εκτέλεση εργασιών προληπτικής συντήρησης
• Εκτέλεση ελέγχων σε ηλεκτρομηχανολογικό εξοπλισμό

Για οποιαδήποτε πληροφορία για τη θέση μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο τηλέφωνο επικοινωνίας 2610461906.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο portal του Kariera  ή στο email careers@divico.gr

Επαγγελματικά προσόντα και απαιτήσεις:

• Απόφοιτος ΙΕΚ/ΑΕΙ/ΤΕΙ Τεχνικής Σχολής (επιθυμητή σχολή Ηλεκτρονικών/Ηλεκτρολόγων)
• Επιθυμητή η εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον δύο (2) έτη σε εγκαταστάσεις συστημάτων ασφαλείας.
• Δίπλωμα Οδήγησης Ι.Χ.
• Διάθεση συνεχούς ανάπτυξης και ενημέρωσης για τις εξελίξεις στον χώρο της τεχνολογίας.
• Ικανότητα να εμπνέει εμπιστοσύνη
• Γνώση χειρισμού Η/Υ

Τι Προσφέρουμε:

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών ανάλογα με το επίπεδο και την εξέλιξη.
• Σταθερή πλήρη απασχόληση (μισθωτή σχέση εργασίας).
• Συνεχή εκπαίδευση στα συστήματα ασφαλείας και σε καινοτόμες τεχνολογίες ασφαλείας.
• Προοπτικές εξέλιξης στο πλαίσιο μιας δυναμικά αναπτυσσόμενης εταιρίας.
• Υποστήριξη και επίβλεψη από έμπειρα στελέχη.

Κηφισιά