Για εργοδότες
Κωδ:GRA_DAZ
Guest Relations Agent
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Καθήκοντα:

  • Υποδοχή πελατών κατά την άφιξη τους
  • Εντοπισμός των τάσεων, των αναγκών και τα ειδικά αιτήματα των πελατών πριν από την άφιξη του επισκέπτη
  • Ενημέρωση των πελατών για τις εγκαταστάσεις του ξενοδοχείου και προώθηση ξενοδοχειακών υπηρεσιών
  • Διασφάλιση της ικανοποίησης και διαχείριση των απαιτήσεων των πελατών
  • Έλεγχος δωματίων πριν την άφιξη του πελάτη
  • Διαχείριση και επίλυση επειγόντων / έκτακτων περιστατικών

Προσόντα:

  • Άριστη γνώση ελληνικών και της αγγλικών και δεύτερης ξένης γλώσσας (γαλλικά, γερμανικά)
  • Τα ρωσικά θα θεωρηθούν ιδιαίτερο προσόν
  • Επαγγελματική εμπειρία σε ανάλογη θέση, σε μεγάλες ξενοδοχειακές μονάδες 5 αστέρων
  • Επιθυμητή η γνώση του συστήματος OPERA και η χρήση Η/Υ
  • Ευγένεια, ευχάριστη και φιλική προσωπικότητα προσανατολισμένη στην εξυπηρέτηση και ικανοποίηση του πελάτη
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Προσεγμένη εμφάνιση

Στο πλαίσιο της παραπάνω θέσης, η εταιρία μας προσφέρει:

  • Προοπτικές και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Διατροφή, στέγαση για τους μη διαμένοντες στην περιοχή

Domes Resorts is an equal opportunity employer, all applications will be treated in strict confidentiality.

Only suitable candidates will be contacted.

Ζάκυνθος
πριν ένα χρόνο
Με κάποια εμπειρία
Πλήρης απασχόληση / Μερική απασχόληση