Για εργοδότες
Κωδ:ΠΩΛ-ΛΑΡ
Πωλητής για Θεσσαλία (με έδρα τη Λάρισα) ΠΩΛ-ΛΑΡ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Αρμοδιότητες :

  • Οργάνωση και διαχείριση υπάρχοντος πελατολογίου
  • Ανάπτυξη νέου πελατολογίου
  • Διασφάλιση των ποσοτικών και ποιοτικών στόχων του
  • Έρευνα αγοράς και αποτύπωση ανταγωνισμού

  Απαραίτητα Προσόντα :

  • Απολυτήριο Λυκείου (επιπλέον σπουδές θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα)
  • Εμπειρία σε παρόμοια θέση τουλάχιστον 2 ετών
  • Ικανότητα προώθησης και ανάπτυξης πωλήσεων και επίτευξης αποτελεσμάτων
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα αποτελεσματικής επικοινωνίας, διαπροσωπικών σχέσεων και διαπραγμάτευσης
  • Ικανότητα ομαδικής εργασίας, επαγγελματισμός, συνέπεια και προσήλωση στο αποτέλεσμα
  • Δυνατότητα ταξιδιών
  • Βασικές γνώσεις χειρισμού Η/Υ (e-mail, excel, word)
  • Άδεια οδήγησης αυτοκινήτου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες)

  Η εταιρεία προσφέρει :

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών + Βonus επίτευξης στόχων
  • ΙΧ εταιρικό αυτοκίνητο
  • Εταιρικό κινητό τηλέφωνο
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Δυνατότητα εργασίας και επαγγελματικής εξέλιξης σε μία εταιρεία με εξαιρετική προοπτική και άριστο εργασιακό περιβάλλον

Οι υποψήφιοι που θα επιλεγούν, θα εκπαιδευτούν για το τμήμα πωλήσεων της εταιρείας LOGO.

Λάρισα
πριν ένα χρόνο