Για εργοδότες
ΒΟΗΘΟΣ ΤΕΧΝΙΤΗ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

H BA Υαλουργία Ελλάδας, με έδρα στο νόμο Αττικής, επιθυμεί να εντάξει στο Ανθρώπινο Δυναμικό της

ΒΟΗΘΟ ΤΕΧΝΙΤΗ

Περιγραφή Θέσης:

Παροχή βοηθητικών εργασιών στο τμήμα συντήρησης του εργοστασίου.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Δεν απαιτείται πτυχίο τεχνικής κατεύθυνσης ή αντίστοιχης τεχνικής σχολής όμως θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα ως επιπλέον προσόν.
  • Συμμετοχή σε εργασίες συντήρησης μηχανημάτων.
  • Συμμετοχή στον προληπτικό έλεγχος μηχανημάτων.
  • Παροχή βοηθητικών εργασιών σε επισκευές έκτακτων βλαβών.
  • Εκπληρωμένες Στρατιωτικές υποχρεώσεις επιθυμητές.
  • Εργασιακή εμπειρία σε βιομηχανικό περιβάλλον (αν υπάρχει) θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα.

H Εταιρία προσφέρει:

  • Πρόσθετη ιατροφαρμακευτική κάλυψη
  • Επιπλέον παροχές
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Άριστες προοπτικές εξέλιξης σε έναν αναπτυσσόμενο πολυεθνικό Όμιλο

Θα επικοινωνήσουμε μόνο με τους υποψήφιους που πληρούν όλες τις προϋποθέσεις.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούμε όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους  σημείωμα στην ηλεκτρονική Δ/νση :    mkolios@baglass.com

Αιγάλεω
πριν ένα χρόνο
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία