Για εργοδότες
ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΗΧΑΝΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
2001-30000
Καταναλωτικά Αγαθά και Υπηρεσίες
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος
ΠαραγωγήΚατηγορία θέσης
Παραγωγή

Η εταιρεία Γρ. Σαράντης Α.Β.Ε.Ε, μία από τις μεγαλύτερες εταιρείες στην Ελλάδα και στο εξωτερικό με ηγετικά προϊόντα στον χώρο του FMCG, όπως SANITAS, AVA, NOXZEMA, WELLA, STR8, BIOTEN, CARROTEN, CAMEL, AFROSO, TUBOFLO, ORZENE, WASH&GO, BIO-OIL, LANES, κ.α. επιθυμεί να προσλάβει για τo εργοστάσιο με έδρα στα Οινόφυτα Βοιωτίας:

ΧΕΙΡΙΣΤΗ ΜΗΧΑΝΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ

(ΚΩΔ. ΑΓΓΕΛΙΑΣ:ΧΜΠ_12.2022)

Η θέση αναφέρεται στον Υπεύθυνο Παραγωγής

Κύρια καθήκοντα:

  • Χειρισμός / Λειτουργία / Ρυθμίσεις μηχανών και καλουπιών
  • Πραγματοποίηση των change over των μηχανών παραγωγής και καλουπιών σύμφωνα με τις οδηγίες και τους κανόνες ασφαλείας
  • Καθαρισμός και συντήρηση μηχανολογικού εξοπλισμού
  • Ποιοτικός έλεγχος παραγόμενων προϊόντων & καταγραφή στοιχείων παραγωγής/ μηχανής
  • Εφαρμογή των διαδικασιών της παραγωγής σύμφωνα με τις αρχές της καλής βιομηχανικής πρακτικής (GMPs)

Επιθυμητά προσόντα:

  • Τεχνικό Λύκειο ή τεχνική σχολή (ΙΕΚ μηχανικού)
  • Προϋπηρεσία 1-3 έτη σε χειρισμό μηχανών
  • Βασικές γνώσεις της Αγγλικής γλώσσας
  • Βασικές γνώσεις χρήσης Η/Υ (MS Office)

Απαιτούμενες Δεξιότητες:

  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα με έμφαση στη λεπτομέρεια
  • Προσαρμοστικότητα και ευελιξία
  • Ομαδικότητα και συνεργασία
  • Τεχνική Αντίληψη

Η εταιρία προσφέρει:

  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα δυναμικό Όμιλο
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Αν ενδιαφέρεστε να αξιοποιήσετε τα ταλέντα σας και να αναπτύξετε τις ικανότητές σας στον Όμιλό μας, μπορείτε να στείλετε το βιογραφικό σας.

Για όλα τα βιογραφικά θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.

Η εταιρία θα επικοινωνήσει μόνο με όσους υποψήφιους πληρούν τα παραπάνω κριτήρια.

Οινόφυτα