Για εργοδότες
ΠΡΑΚΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης
ΜηχανικοίΚατηγορία θέσης
Μηχανικοί

Η ΦΑΓΕ ζητά ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ( Κ.Θ. : Π.Μ.11/22 )

Ο κάτοχος της θέσης θα στελεχώσει το τμήμα Συντήρησης των Μηχανών Παραγωγής του εργοστασίου Αθηνών.

Καθήκοντα της Θέσης:

  • Συντηρεί προληπτικά κατά καθορισμένα διαστήματα τα μηχανήματα παραγωγής.
  • Επισκευάζει τις βλάβες των μηχανημάτων παραγωγής.
  • Επιβλέπει τη σωστή λειτουργία των μηχανημάτων της παραγωγής.

Απαραίτητα Προσόντα υποψηφίου:

  • Γνώσεις  μηχανολογικού σχεδίου.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες.

Επιθυμητά Προσόντα υποψηφίου:

  • Πτυχίο της Σχολής Μηχανικών της Ακαδημίας Εμπορικού Ναυτικού ή
  • Πτυχίο Τεχνικής Σχολής (Τ.Ε.Ε - Τ.Ε.Σ - Τ.Ε.Λ - Μαθητείας Ο.Α.Ε.Δ) ειδικότητας  Μηχανολόγου ή Μηχανοτεχνίτη Βιομηχανικών Εγκαταστάσεων
  • Άδεια / Αγαγγελία Πρακτικού Μηχανικού σύμφωνα με το Π.Δ 115/12.
  • Προϋπηρεσία 2 ετών σε αντίστοιχη θέση.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται: να στείλουν βιογραφικό σημείωμα αναγράφοντας τον Κωδικό Θέσης: Π.Μ.11/22

Αθήνα