Για εργοδότες
SPA Manager - Paros
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
251-500
Τουρισμός / Ξενοδοχεία
ΠάροςΤοποθεσία
Πάρος
πριν 2 χρόνια
Ημ. ανάρτησης
Εποχιακός/ήΤύπος απασχόλησης
Εποχιακός/ή
ΤουρισμόςΚατηγορία θέσης
Τουρισμός

Η Kanava Hotels & Resorts αναζητά για τη σεζόν 2022, Spa Manager για το Spa του νέου Cosme Resort 5* ξενοδοχείου, μέλος της Luxury Collection της Marriott International Inc., που ανοίγει πρώτη φορά φέτος τις πύλες του στην Πάρο

Η Kanava Hotels & Resorts δημιουργήθηκε το 1989 και σήμερα απασχολεί πάνω από 300 εργαζόμενους διαθέτωντας και διευθύνοντας τα παρακάτω Ξενοδοχεία και Πολυτελείς Βίλλες στα νησιά της Σαντορίνης και της Πάρου:

  • Σαντορίνη

    • Vedema, a Luxury Collection Resort, Marriott International Inc
    • Mystique, a Luxury Collection Hotel, Marriott International Inc
    • Istoria, μέλος των Design Hotels
    • Hommage Villa Collection, μέλος της Marriott Homes & Villas

    Πάρος

    • Parilio, μέλος των Design Hotels
    • Cosme a Luxury Collection Resort, Marriott International Inc
    • Acron Villas, μέλος της Marriott Homes & Villas και

    Πελοπόννησος

    • Korona Boutique Hotel, Hommage Villa Collection, μέλος της Marriott Homes & Villas

O/Η Spa Manager είναι υπεύθυνος/η για την αποτελεσματική οργάνωση, τη διαχείριση και την επίτευξη των στόχων του spa, την εύρυθμη λειτουργία του χώρου, τη συμμετοχή σε θεραπείες και την καθοδήγηση της ομάδας του Spa ώστε να προσφέρει μια πολυτελή εμπειρία Spa στους πελάτες.

Βασικά καθήκοντα:

  • Προώθηση του spa και υλοποίηση των ενεργειών marketing
  • Κρατήσεις Spa και διαχείριση σχεδιασμού εξυπηρέτησης
  • Παραγγελίες αναλωσίμων και διαχείριση/απογραφές αποθεμάτων Spa
  • Διασφάλιση της τήρησης των διαδικασιών και των standards που ορίζει η αλυσίδα
  • Διασφάλιση υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησης πελατών
  • Άριστες διοικητικές και οργανωτικές ικανότητες
  • Επίτευξη στόχων πωλήσεων και βελτιστοποίηση εσόδων
  • Συμμετοχή σε Management Meetings
  • Ενεργή συμμετοχή σε θεραπείες SPA
  • Δημιουργία και παρακολούθηση αναφορών (reports) αναφορικά με ποιοτικά και ποσοτικά αποτελέσματα

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο Αισθητικής ή Φυσικοθεραπείας
  • Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση επίβλεψης Spa κατά προτίμηση σε πολυτελές boutique ξενοδοχείο ή Spa Resort
  • Καλή γνώση τηςΑγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση Η/Υ, Microsoft Office
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες και προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας

Η εταιρεία μας προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και μπόνους επί των πωλήσεων
  • Διαμονή με πρόσβαση σε WIFI και διατροφή
  • Δυναμικό, φιλικό και υποστηρικτικό περιβάλλον εργασίας
  • Διαρκή εκπαίδευση και εξαιρετικές δυνατότητες εξέλιξης

Στην Kanava Hotels & Resorts, είμαστε περήφανοι για το περιβάλλον εργασίας μας και την πολιτική ίσων ευκαιριών που ακολουθούμε. Δεσμευόμαστε ως προς τις ίσες ευκαιρίες εργασίας ανεξαρτήτως φυλής, χρώματος, καταγωγής, θρησκείας, γένους, εθνικότητας, σεξουαλικού προσανατολισμού, ηλικίας, ιθαγένειας, οικογενειακής κατάστασης, ειδικών αναγκών και ταυτότητας φύλου.

Παρακαλώ στείλτε μας το βιογραφικό σας μαζί με μια πρόσφατη φωτογραφία και διαθέσιμες συστάσεις. Όλα τα βιογραφικά θα θεωρηθούν εμπιστευτικά. Βιογραφικά που δεν πληρούν τα άνω απαραίτητα προσόντα δεν θα λαμβάνονται υπόψιν.

Πάρος
Με κάποια εμπειρία
Εποχιακός/ή