Για εργοδότες
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Το Διαγνωστικό κέντρο Παπανδρέου, στο πλαίσιο επέκτασης των δραστηριοτήτων του, αναζητά για άμεση πρόσληψη πλήρους απασχόλησης:

Γραμματέα (άντρα ή γυναίκα)

για το Τμήμα Υποδοχής και Εξυπηρέτησης Πελατών

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Γραμματειακή υποστήριξη, υποδοχή και εξυπηρέτηση πελατών
  • Καταχώρηση εξετάσεων και παράδοση αποτελεσμάτων
  • Τηλεφωνικό κέντρο και κλείσιμο ραντεβού
  • Συντονισμό και συνεργασία με επιμέρους τμήματα
  • Δακτυλογράφηση απαντήσεων

Προσόντα που απαιτούνται:

  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ ή ΙΕΚ
  • Γνώση τυφλού συστήματος δακτυλογράφησης
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ και MS Office
  • Συνέπεια, υπευθυνότητα, ομαδικό πνεύμα εργασίας και άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Δυνατότητα απασχόλησης σε διάφορες βάρδιες
  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση στον τομέα της υγείας
  • Ολοκληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άντρες υποψηφίους)

Η Εταιρεία προσφέρει:

  • Αμοιβή αντίστοιχη των προσόντων και της θέσης εργασίας
  • Μισθολογική σταθερότητα
  • Διαρκή εκπαίδευση και επιμόρφωση
  • Άριστες συνθήκες εργασίας – Σύγχρονο Ιατροτεχνολογικό εξοπλισμό
  • Δυνατότητα εξέλιξης με αξιοκρατικά κριτήρια στην ιεραρχία της γραμματείας

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν τα βιογραφικά τους στο: hra@medpap.gr αναγράφοντας τον κωδικό θέσης ΓΡΑΜ. Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Με την αποστολή του βιογραφικού σας στην παραπάνω ηλεκτρονική διεύθυνση του διαγνωστικού κέντρου «ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ» (στο εξής για χάρη συντομίας, Διαγνωστικό Κέντρο) εκδηλώνετε το ενδιαφέρον σας να συμμετέχετε στη διαδικασία αξιολόγησης για τη συγκεκριμένη θέση εργασίας αλλά και άλλες θέσεις στο μέλλον, ανάλογες των προσόντων και των δεξιοτήτων σας.

Το Διαγνωστικό Κέντρο θα διατηρήσει το βιογραφικό σας στα αρχεία του για δώδεκα (12) μήνες και θα το αξιολογεί για τωρινές ή μελλοντικές θέσεις εργασίας που απαιτούν ανάλογα προσόντα. Μετά τους δώδεκα (12) μήνες, το βιογραφικό σας θα διαγραφεί από τα αρχεία του Διαγνωστικού Κέντρου. Εάν επιθυμείτε να συνεχίσετε να περιλαμβάνεστε στη διαδικασία αξιολόγησης μετά τους 12 μήνες, παρακαλούμε να  αποστείλετε σχετική δήλωσή σας μαζί με το βιογραφικό σας επικαιροποιημένο.

Μπορείτε να ζητήσετε τη διαγραφή του βιογραφικού σας από τα αρχεία του Διαγνωστικού Κέντρου σε οποιαδήποτε χρονική στιγμή, αποστέλλοντας e-mail με σχετικό αίτημα  στο: dpo(at)medpap.gr, υπ όψιν του υπευθύνου προστασίας δεδομένων (DPO) του διαγνωστικού κέντρου.

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ
Αθήνα
πριν 2 χρόνια