Για εργοδότες
E-Shop Administrator
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η Navy & Green ιδρύθηκε το 1959 και δραστηριοποιείται στον τομέα της ανδρικής ένδυσης. Προσφέρει εκλεπτυσμένες, πρωτότυπες και διαχρονικές συλλογές. Εστιάζει στην ποιότητα, τη δεξιοτεχνία και το σχεδιασμό.

Η εταιρία επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της έναν/μια e-shop administrator με αποδεδειγμένη προϋπηρεσία στον τομέα του e-commerce, για το χώρο του e-shop της που βρίσκεται στο Περιστέρι.

Περιγραφή θέσης:

  • Διαχείριση παραγγελιών, επιστροφών, αποστολών
  • Οργάνωση αποθήκης και ραφιών
  • Έγκαιρη ενημέρωση για ανατροφοδότηση προϊόντων
  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών και εκμάθηση των προϊόντων και των χαρακτηριστικών τους για την επίλυση τυχόν αποριών/παραπόνων των πελατών
  • Οργάνωση φωτογράφισης
  • Συμπλήρωση προϊοντικών reports
  • Έλεγχος εύρυθμης λειτουργίας e-shop και αναφορά τυχόν προβλημάτων

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Αποδεδειγμένη εμπειρία στο e-commerce κατά προτίμηση στον τομέα της ένδυσης/υπόδησης (Άνω του 1 έτους)
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές & διαπροσωπικές δεξιότητες
  • Οργανωτικές δεξιότητες
  • Αυξημένη ικανότητα επίλυσης προβλημάτων
  • Διάθεση για γνώση και γρήγορη εκμάθηση
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ
  • Βασική γνώση αγγλικών

Παροχές:

  • Σταθερές μηνιαίες αμοιβές αναλόγως προσόντων & ασφάλιση
  • Σταθερό, ευχάριστο & σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες εκμάθησης νέων δεξιοτήτων
  • Δυνατότητα επαγγελματικής ανέλιξης σε έναν ταχέως αναπτυσσόμενο τομέα
Περιστέρι
πριν 2 χρόνια