For Employers
Χειριστής - Χειρίστρια Μηχανής Συσκευασίας/Παραγωγής (Κορωπί)
Job post no longer accepts applications
KropiaLocation
Kropia
a year ago
Posted date
a year ago

Η ομάδα του kariera.gr αναζητά για λογαριασμό συνεργάτη της, πολυεθνικής φαρμακευτικής εταιρείας, Χειριστή- Χειρίστρια Μηχανής Παραγωγής/ Συσκευασίας για το εργοστάσιο της στη Νοτιοανατολική Αττική.

Καθήκοντα Θέσης:

  • Λειτουργεία και χειρισμός αυτόματων γραμμών συσκευασίας συμφωνία με τα SOP'S (standard operational procedures)
  • Καθαριότητα των γραμμών συσκευασίας
  • Εκμάθηση και συμμέτοχη στις αλλαγές που πραγματοποιούνται στις γραμμές συσκευασίας (change overs /set ups)
  • Τήρηση του προγράμματος συσκευασίας
  • Τρήση των κανόνων ασφάλειας και εργασία σύμφωνα με τα GMP 'S (Good Manufacture Procedures)

Προσόντα:

  • Πτυχίο ΤΕΙ / ΙΕΚ Hλεκτρολογίας / Mηχανολογίας / Aυτοματισμού /Τεχνολογίας τροφίμων ή αντίστοιχης ειδικότητας
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση στον κλάδο φαρμάκου ή τροφίμων
  • Καλή γνώση αγγλικών (Επίπεδο B2 Lower)
  • Bασικες γνώσεις H/Y
  • Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενο ωράριο σε 3 βάρδιες
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για άνδρες υποψηφίους

Προσφέρεται:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Έξοδα μετακίνησης
  • Σύγχρονο περιβάλλον πολυεθνικής εταιρείας με καλές εργασιακές συνθήκες
  • Προοπτικές εξέλιξης και εκπαίδευσης

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους και μέλος της ομάδας του kariera.gr θα επικοινωνήσει με τους υποψηφίους που πληρούν τις προδιαγραφές.

Related tags
JOB SUMMARY
Kropia
a year ago
Entry / Junior
Full-time