For Employers
Βοηθός Φαρμακοποιού (Νέα Μάκρη)
Job post no longer accepts applications
Company logo - click to visit company page
501-2000
Staffing and Recruitment
a year ago
Posted date
a year ago
Mid-levelMinimum level
Mid-level

Η εταιρεία INGROUP αναζητά για λογαριασμό πελάτη της φαρμακείο στην Νέα Μάκρη:

Βοηθό Φαρμακοποιού

(HR 729)

Περιγραφή θέσης: Ως βοηθός φαρμακοποιού, θα είστε υπεύθυνος/-η  για την εύρυθμη λειτουργία του φαρμακείου και της εξυπηρέτησης των πελατών.

Αρμοδιότητες θέσης:

  • Παροχή υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησης πελατών στον χώρο του φαρμακείου
  • Φροντίδα για τη διατήρηση υψηλών προδιαγραφών ασφάλειας και υγιεινής στο χώρο εργασίας
  • Παραλαβή εμπορευμάτων, διαχείριση των αποθεμάτων και ανατροφοδότηση ραφιών και συρταριών
  • Καταγραφή ελλείψεων
  • Εκτέλεση συνταγών

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΙΕΚ τμημάτων Φαρμακευτικής/Κλινικής Φαρμακευτικής/Βοηθού Φαρμακείου
  • Προϋπηρεσία στον χώρο του Φαρμακείου θα εκτιμηθεί
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Άριστη χρήση Η/Υ
  • Δυνατότητα μετακίνησης στη Νέα Μάκρη

Απαιτούμενες δεξιότητες:

  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα
  • Οργανωτικότητα
  • Υπευθυνότητα
  • Ευγένεια και επαγγελματισμός
  • Πελατοκεντρική αντίληψη

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Πενθήμερη απασχόληση και σταθερό ωράριο
  • Εκπαίδευση
  • Μόνιμη Απασχόληση

Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι που πιστεύουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν στις απαιτήσεις της θέσης παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα αναγράφοντας τον κωδικό HR 729.

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 210 8210555

Related tags
JOB SUMMARY
Artemida
a year ago
Mid-level
Full-time