Για εργοδότες
ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος
ΛογιστικάΚατηγορία θέσης
Λογιστικά

Αρμοδιότητες

  • Τήρηση μισθοδοσίας και βιβλίου αδειών.
  • Καταχώρηση απλογραφικών βιβλίων.
  • Διάφορες πάγιες υποχρεώσεις σε θέματα μισθοδοσίας [ΑΠΔ, ΦΜΥ, κτλ.]
  • Έλεγχος, σύνταξη και υποβολή των μηνιαίων φορολογικών δηλώσεων (ΦΠΑ, Παρακρατούμενων Φόρων, INTRASTAT κτλ.)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ οικονομικής ή λογιστικής κατεύθυνσης.
  • Γνώσεις τήρησης απλογραφικών βιβλίων.
  • Γνώση προγραμμάτων Epsilon Hyper Λογιστικής και Extra Μισθοδοσίας.
  • Πολύ καλή γνώση Microsoft Office.
  • Επικοινωνιακές ικανότητες και πνεύμα ομαδικής εργασίας.
  • Οργάνωση της εργασίας και τήρηση των χρονοδιαγραμμάτων.
  • Πλήρης εμβολιασμός κατά του Covid-19.

Παροχές

  • Άριστες συνθήκες εργασιακού περιβάλλοντος.
  • Εξέλιξη και συνεχή εκπαίδευση.
  • Αποδοχές θέσης βάσει κατώτατου νόμιμου μισθού.
Καλλιθέα