Για εργοδότες
Μηχανικό Πωλήσεων σε συστήματα συγκόλλησης
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης

Αρμοδιότητες :

  • Επικοινωνία με πελάτες για καταγραφή αναγκών
  • Προετοιμασία οικονομοτεχνικών προτάσεων
  • Εμπορική διαχείριση έργο και ανάπτυξη πελατολογίου
  • Ενημέρωση CRM και reporting
  • Ερευνά αγοράς

 Προσόντα:

  • Απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ τεχνικής κατεύθυνσης (Μηχανολόγος - Ηλεκτρολόγος)
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία 3 ετών σε ανάλογη θέση ή/και στη βιομηχανία ως μηχανικός
  • Δυνατότητα Ανάγνωσης Σχεδίων CAD - Επιθυμητή γνώση AutoCad
  • Τεχνικές γνώσεις σε διεργασίες συγκόλλησης
  • Εμπειρία σε μηχανές συγκόλλησης
  • Επιλογή και χρήση υλικών συγκόλλησης
  • Γνώση MIG /MAG, TIG και Laser Welding
  • Δυνατότητα ταξιδιών
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες , ομαδικότητα και εμπειρία σε επικοινωνία με πελάτες

H εταιρεία προσφέρει

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Φιλικό εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητα εξέλιξης
  • Συνεχής εκπαίδευση
Σχηματάρι