Για εργοδότες
Κωδ:HR 774
IT Support Engineer & Software Implementor
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
501-2000
Εύρεση Προσωπικού (HR)
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης

 Ελληνική τεχνική εταιρεία επιθυμεί να προσλάβει:
Μηχανικούς Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και Δικτύων

Κύριες Αρμοδιότητες Θέσεων:

  • Απομακρυσμένη επίλυση βλαβών σε τεχνικά ζητήματα υψηλής τεχνολογίας μηχανημάτων.
  • Παραμετροποίηση νέων υψηλής τεχνολογίας μηχανημάτων.
  • Διαχείριση δικτύου και server εταιρείας
  • Επισκευές Η/Υ σε επίπεδο Hardware και Software

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ, TEI, IEK, με εξειδίκευση στην πληροφορική
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 έτη σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώσεις λειτουργίας Windows Server , Windows OS
  • Γνώσεις δικτύων υπολογιστών

Παροχές

- Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

- Εργασία σε πολυεθνικό περιβάλλον

- Προοπτικές εξέλιξης

Αθήνα