Για εργοδότες
Εμπορικός Αντιπρόσωπος
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η εταιρεία ΛΑΚΙΩΤΗΣ A.E., Market Leader στον κλάδο των πλακιδίων & ειδών υγιεινής, με ιστορία 45 ετών, έχει κερδίσει την εμπιστοσύνη της αγοράς στην Ελλάδα και στις διεθνείς αγορές με την ποιότητα, την τεχνογνωσία και τη συνέπεια της, ενώ κατατάσσεται σε ιδιαίτερα υψηλή θέση ανάμεσα στις 400 μεγαλύτερες Ελληνικές εμπορικές επιχειρήσεις.

Αναζητούμε in-house Εμπορικό Αντιπρόσωπο για να αναλάβει αποκλειστικά μεγάλο οίκο του εξωτερικού, έχοντας ως έδρα τις εγκαταστάσεις μας στον Ασπρόπυργο.

Κύριες Αρμοδιότητες

  • Ανάπτυξη υπάρχοντος πελατολογίου
  • Επαγγελματική παρουσίαση της προϊοντικής γκάμας του Οίκου
  • Πωλήσεις σε επίπεδο Container
  • Συνεχή παρακολούθηση της αγοράς
  • Τήρηση report πωλήσεων

Γνώσεις & Δεξιότητες

  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Προϋπηρεσία στον κλάδο των πλακιδίων – ειδών υγιεινής θα αξιολογηθεί θετικά
  • Τεχνικές παρουσίασης και πωλήσεων
  • Άνεση στην επικοινωνία γραπτού / προφορικού λόγου
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Δυνατότητα ταξιδιών
  • Άδεια οδήγησης ΙΧ αυτοκινήτου
  • Προσήλωση σε στόχους / οργανωτικός / συνεπής

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών βάση προσόντων και εμπειρίας
  • Προμήθεια βάση των πωλήσεων
  • Πλήρη απασχόληση / ασφάλιση
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Εταιρικό κινητό
  • Εταιρικό Laptop

Σε όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί πλήρης εμπιστευτικότητα.

Η επικοινωνία θα πραγματοποιηθεί μόνο με τους υποψηφίους που πληρούν τα απαραίτητα προσόντα.

Ασπρόπυργος
πριν ένα χρόνο