Για εργοδότες
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

H εταιρία Olympuss,με δυναμική παρουσία και δραστηριότητα διεθνώς αναζητεί φιλόδοξους ανθρώπους που να απολαμβάνουν την επικοινωνία,την ομαδική εργασία,τις προκλήσεις και τη συνεχόμενη μάθηση και ανάπτυξη.

ΠΟΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ

Αφοσιωμένη ομάδα έμπειρων επαγγελματιών

οι οποίοι ειδικεύονται στην εφαρμογή βέλτιστης λύσης σε ένα δυναμικό περιβάλλον.

Διαθέτουμε συνεργασίες με κορυφαίους εμπειρογνώμονες στο εξωτερικό καθώς οι εξατομικευμένες λύσεις μας παρέχουν μια προσαρμοσμένη προσέγγιση.

Οι αρμοδιότητες της θέσης περιλαμβάνουν:

- Καθημερινή οργάνωση/προετοιμασία/εκπαίδευση στα γραφεία μας.

Απαραίτητα Προσόντα:

-Απολυτήριο Λυκείου,ή και Πτυχίο ΑΕΙ,ΤΕΙ/ΙΕΚ

-Καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας

-Πολύ καλός χειρισμός Η/Υ

-Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας & πελατοκεντρική αντίληψη

-Άριστες οργανωτικές ικανότητες & ικανότητα προγραμματισμού και συντονισμού εργασιών

-Θετική διάθεση, επαγγελματισμός και ομαδικότητα

 Η εταιρεία προσφέρει

-Θέση πλήρους απασχόλησης

-Μηνιαίες απολαβές 855€ & 130€ application καθώς και προσωπική αξιολόγηση έως 1.100€.

-Δυνατότητα ιδιωτικής ασφάλισης μετά το πρώτο 3μηνο

-Δυνατότητα για θέση εργασίας στο εξωτερικό

-Προοπτικές εξέλιξης

Παλαιό Φάληρο
πριν ένα χρόνο
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία