Για εργοδότες
ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΑΝΥΨΩΤΙΚΟΥ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΟΣ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης

Η Εταιρεία ΤΕΧΑΝ Α.Β.Ε.Ε.

επιθυμεί να προσλάβει άμεσα για τις εγκαταστάσεις της στη Παλλήνη:

ΧΕΙΡΙΣΤΗ ΑΝΥΨΩΤΙΚΟΥ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΟΣ

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Παραλαβή και μεταφορά υλικών / μηχανημάτων  με χρήση ανυψωτικού
  • Φορτοεκφόρτωση και μεταφορά έτοιμων μονάδων για συναρμολόγηση
  • Συμμετοχή σε άλλες εργασίες της εγκατάστασης

Προφίλ Υποψηφίου:

    Απόφοιτος τουλάχιστον Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης ή Σχολή επαγγελματικής κατάρτισης

   Προϋπηρεσία σε θέση χειριστή  ανυψωτικού μηχανήματος 2.500kgr

    Άδεια χειρισμού περονοφόρου

    Υπευθυνότητα, συνέπεια και ομαδικό πνεύμα

    Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

ΠΑΡΟΧΕΣ:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών & bonus παραγωγικότητας
  • Θέση πλήρους απασχόλησης, με προοπτικές εξέλιξης

Παρακαλώ πολύ αποστείλετε τα βιογραφικά σας  με πρόσφατη φωτογραφία

Περισσότερες πληροφορίες για την εταιρεία μπορείτε να βρείτε κάνοντας click στους παρακάτω συνδέσμους:

  • Website:

  • Facebook:

  • Instagram:

  • Youtube:

  • LinkedIn:

Παλλήνη