Για εργοδότες
Κωδ:NHP_SUPPLY
Υπάλληλος Τμήματος Προμηθειών
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης

Καθήκοντα:

  • Συλλογή παραγγελιών των καταστημάτων
  • Ανάθεση παραγγελιών στους αρμόδιους προμηθευτές
  • Παραλαβή, έλεγχο και τακτοποίηση με εφαρμογή F.I.F.O. Α’ υλών και εμπορευμάτων
  • Διενέργεια τακτικών απογραφών
  • Εφαρμογή και τήρηση κανόνων Υγιεινής και Ασφαλείας

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση τουλάχιστον 2 ετών
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ και Internet
  • Βασική προϋπόθεση γνώση χειρισμού Excel
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Υπευθυνότητα – Επαγγελματισμός
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Δίπλωμα οδήγησης

H εταιρεία προσφέρει:

  • Σταθερό πακέτο αμοιβών για πλήρους απασχόληση εργασία
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Σύγχρονο, φιλικό και οργανωμένο εργασιακό περιβάλλον

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν πλήρες βιογραφικό σημείωμα στο cv@nafsika-ag.gr.

Γλυφάδα