Για εργοδότες
Κωδ:NHP_RESTAUR_MNGR
RESTAURANT MANAGER
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης

Καθήκοντα:

  • Καθημερινή οργάνωση & λειτουργία του εστιατορίου
  • Συντονισμός λειτουργίας σάλας & κουζίνας
  • Κατάρτιση προγράμματος εργασίας προσωπικού
  • Συμμετοχή στη στελέχωση και στην εκπαίδευση προσωπικού
  • Τήρηση λειτουργικών προτύπων υψηλών προδιαγραφών
  • Επικοινωνία με τους πελάτες & διαχείριση παραπόνων
  • Παροχή υπηρεσιών υψηλής ποιότητας στους κλάδους τροφίμων & ποτών
  • Αξιολόγηση απόδοσης προσωπικού
  • Σύνταξη σχετικών αναφορών
  • Παρακολούθηση ποιοτικών & ποσοτικών αποτελεσμάτων
  • Επίτευξη των οικονομικών στόχων που έχουν τεθεί με τη Διοίκηση
  • Υποβολή προτάσεων για την αποδοτικότερη λειτουργία της επιχείρησης
  • Συμμόρφωση με τους κανονισμούς υγείας & ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε εστίαση υψηλού επιπέδου
  • Προϋπηρεσία διοίκησης ομάδας άνω των 30 ατόμων
  • Μεθοδικότητα & έμφαση στη λεπτομέρεια
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Υψηλό επίπεδο επικοινωνιακών δεξιοτήτων
  • Προσαρμοστικότητα, πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας
  • Δυνατότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών και επιθυμητή επιπλέον γλώσσα
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ και Microsoft Office
  • Καλή γνώση συστημάτων ηλεκτρονικής παραγγελιοληψίας & χειρισμού ταμείου
  • Γνώση διαδικασιών υγιεινής, ασφαλείας και διαχείρισης τροφίμων (HACCP)

Επιθυμητά προσόντα:

  • Πτυχίο σχολής τουριστικών επαγγελμάτων
  • Βασικές γνώσεις κρασιών

 H εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές ανάλογες των προσόντων
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης
  • Σύγχρονο, φιλικό και οργανωμένο εργασιακό περιβάλλον

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν πλήρες βιογραφικό σημείωμα στο cv@nafsika-ag.gr.

Γλυφάδα
Με μεγάλη εμπειρία