Για εργοδότες
TECHNICAL AREA MANAGERS
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης
ΜηχανικοίΚατηγορία θέσης
Μηχανικοί

Η Εταιρεία ΤΕΧΑΝ Α.Β.Ε.Ε.

Για την ενίσχυση του Ανθρώπινου Δυναμικού της, επιθυμεί να προσλάβει άμεσα για τη στελέχωση της Τεχνικής Διεύθυνσης

Area Managers- Επόπτες Δικτύου

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Επίβλεψη των ζωνών ευθύνης όσον αφορά στην σωστή λειτουργία και την εμφάνιση μηχανημάτων του δικτύου καθώς επίσης και για την ορθή υποστήριξη τους από τους τεχνικούς λειτουργίας και συντήρησης.
  • Καθοδήγηση των τεχνικών που κινούνται στον χώρο ευθύνης του με σκοπό την όσο το δυνατόν αμεσότερη επίλυση των βλαβών και την έγκαιρη και σωστή υποστήριξη του δικτύου.
  • Δυνατότητα διαχείρισης πολλαπλών εργασιών και αποτελεσματικής διαχείρισης χρόνου
  • Καθημερινές/ εβδομαδιαίες / μηνιαίες αναφορές
  • Επικοινωνία, δημόσιες σχέσεις με συνεργαζόμενα καταστήματα, υπηρεσίες και φορείς
  • Επίτευξη μετρήσιμων στόχων
  • Επιθεώρηση εταιρικού στόλου οχημάτων
  • Πραγματοποίηση επιτόπιων δειγματοληπτικών ελέγχων

Requirements

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ (Τεχνολογίας,  Επιχειρήσεις ή άλλο σχετικό τομέα)
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση MS Office και αγγλικών
  • Εχεμύθεια, οργανωτικές δεξιότητες, άριστη επικοινωνία, ηγετικές ικανότητες, έμφαση στη λεπτομέρεια
  • Ευχέρεια επικοινωνίας

ΠΑΡΟΧΕΣ:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών & bonus παραγωγικότητας
  • Θέση πλήρους απασχόλησης, με προοπτικές εξέλιξης σε αναπτυσσόμενο δυναμικό περιβάλλον.
  • Συνεχής εκπαίδευση.
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και κινητό τηλέφωνο

Παρακαλώ πολύ αποστείλετε τα βιογραφικά σας  με πρόσφατη φωτογραφία

Περισσότερες πληροφορίες για την εταιρεία μπορείτε να βρείτε κάνοντας click στους παρακάτω συνδέσμους:

  • Website:

  • Facebook:

  • Instagram:

  • Youtube:

  • LinkedIn:

Αθήνα
Με μεγάλη εμπειρία