Για εργοδότες
ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης
ΜηχανικοίΚατηγορία θέσης
Μηχανικοί

Αναζητούμε Μηχανικό βιομηχανικών εγκαταστάσεων στις εγκαταστάσεις μας στην  ΒΙ ΠΕ Σίνδου - Θεσσαλονίκη. Οι αρμοδιότητες της θέσης περιλαμβάνουν την εύρυθμη και σύμφωνα με τα πρότυπα της εταιρίας λειτουργία του μηχανολογικού εξοπλισμού του οργανισμού.

Κύρια καθήκοντα

  • Επίβλεψη, συντήρηση και επιδιόρθωση του μηχανολογικού εξοπλισμού του εργοστασίου.
  • Κατασκευή εξολοκλήρου νέων μηχανημάτων ή και τροποποίηση υπαρχόντων.
  • Κατασκευή εξαρτημάτων ή εγκαταστάσεων.
  • Εγκατάσταση νέων μηχανημάτων και διαμόρφωση γραμμών παραγωγής σε συνεργασία με τον Προϊστάμενο Τεχνικού Τμήματος, τον Προϊστάμενο Παραγωγής και τον Διευθυντή Εργοστασίου.

Απαραίτητα προσόντα

  • Απόφοιτος Τ.Ε.Ι. σχετικό με μηχανολογικά ή Τ.Ε.Λ. με ειδίκευση στα μηχανολογικά
  • Εμπειρία σε μηχανουργικές εργασίες (τόρνο, φρέζα, δράπανο) και συγκολλήσεις,
  • Γνώση και χρήση βιομηχανικών αυτοματισμών
  • Καλή γνώση Αγγλικών (ομιλία, γραφή, ορολογία).
  • 2ετή εμπειρία σε βιομηχανικό μηχανολογικό εξοπλισμό
  • 2ετή εμπειρία σε κατασκευές (κυρίως ανοξείδωτες)

Η εταιρία προσφέρει

  • Πλήρη απασχόληση
  • Δυνατότητα επαγγελματικής & μισθολογικής εξέλιξης
  • Ιδιωτική ασφάλεια
  • Συνεχή εκπαίδευση και καθοδήγηση
  • Δωρεάν μετακίνηση εργαζομένων με εταιρικά μέσα
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας

Στείλτε το βιογραφικό σας σημείωμα στο: hr@barbastathis.com

Εχέδωρο