Για εργοδότες
Διπλωματούχος Μηχανικός
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος
ΜηχανικοίΚατηγορία θέσης
Μηχανικοί
Η DK Energy Solutions είναι μία αναπτυσσόμενη τεχνική εταιρεία με πολυετή εμπειρία και άρτια εκπαιδευμένο προσωπικό, που δραστηριοποιείται σε μελέτες, επιβλέψεις και κατασκευές Η/Μ εγκαταστάσεων, οικοδομικών έργων και ανακαινίσεων κτιρίων.

Δίνουμε έμφαση στην ποιότητα των προσφερόμενων υπηρεσιών και την τεχνική αρτιότητα των εργασιών με συνέπεια στους χρόνους παράδοσης.

Στο πλαίσιο της ανάπτυξης μας και στελέχωσης της εταιρείας αναζητούμε

Διπλωματούχο Μηχανικό

Οι κύριες αρμοδιότητες του νέου συνεργάτη μας θα είναι:
  • Έκδοση Ενεργειακών Πιστοποιητικών
  • Σύνταξη φακέλου Εξοικονομώ
  • Εκπόνηση Η/Μ & ενεργειακών μελετών
  • Επίβλεψη εργασιών
  • Διεκπεραίωση στις υπηρεσίες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Μηχανολόγου Μηχανικού ή Πολιτικού Μηχανικού .
  • Πολύ καλή γνώση σχεδιαστικού προγράμματος Autocad.
  • Θα εκτιμηθεί γνώση προγραμμάτων 4Μ ,ΤΕΕ ΚΕΝΑΚ.

Παροχές

  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης με διαρκή υποστήριξη
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Έξοδα μετακίνησης
Μελίσσια