Για εργοδότες
Υπάλληλος Γραφείου
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Κύριες Αρμοδιότητες / Κύρια Καθήκοντα

  • Διαχείριση του τηλεφωνικού κέντρου
  • Γραμματειακή Υποστήριξη (Οργάνωση και Αρχειοθέτηση)
  • Διαχείριση εισερχόμενης και εξερχόμενης αλληλογραφίας
  • Σύνταξη επιστολών, reports, οικονομικών προσφορών & λοιπών εταιρικών εγγράφων
  • Επικοινωνία και εξυπηρέτηση πελατών
  • Παραλαβή και Διαχείριση Παραγγελιών
  • Τήρηση και αρχειοθέτηση φυσικών και ηλεκτρονικών εγγράφων και αρχείων

Προσόντα και Δεξιότητες

  • Απόφοιτος/η ΑΕΙ/ΤΕΙ Διοίκησης Επιχειρήσεων ή Γραμματειακών Σπουδών
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Αποδεδειγμένη Άριστη γνώση MS Office, (Outlook, Word, Excel, Powerpoint)
  • Εμπειρία σε έκδοση Τιμολογίων, Δελτίων Αποστολής και λοιπών εγγράφων
  • Άνεση επικοινωνίας στον προφορικό και στον γραπτό λόγο
  • Καλή γνώση Αγγλικών (προφορικός & γραπτός λόγος)
  • Βασικές Γνώσεις Λογιστικής (θα εκτιμηθούν)
  • Ικανότητα διαχείρισης χρόνου και ταυτόχρονης εκτέλεσης πολλαπλών εργασιών (multitasking)
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Οργανωτικές ικανότητες και προσοχή στην λεπτομέρεια
  • Ικανότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης
  • Επιθυμητή εμπειρία σε περιβάλλον WordPress
  • Προθυμία, ευγένεια, αποτελεσματικότητα, εχεμύθεια, αξιοπιστία και συνέπεια
  • Κατά προτίμηση κάτοικος Πειραιά και γύρω περιοχών
  • Μη καπνιστής/καπνίστρια

Η εταιρεία προσφέρει

  • Πενθήμερη Απασχόληση
  • Συνεχής υποστήριξη και εκπαίδευση
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Ευχάριστο και φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων.

Πληροφορίες Επικοινωνίας

Οι υποψήφιοι που πληρούν τις παραπάνω προδιαγραφές παρακαλούνται να υποβάλουν cv στο info@pashna.gr, με τον κωδικό θέσης Υπάλληλος Γραφείου.

Όλα τα βιογραφικά διαχειρίζονται με απόλυτη εμπιστευτικότητα

Πειραιάς
πριν ένα χρόνο