Για εργοδότες
Υπάλληλοι Αποθήκης - Μαγούλα
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης

Description

Δραστηριοποιείσαι στο χώρο των Logistics ή απλά αναζητάς μια προσωρινή απασχόληση για να ενισχύσεις το εισόδημά σου; Tότε μπορείς να αξιοποιήσεις τα προσόντα σου διεκδικώντας την θέση, σε μία από τις μεγαλύτερες εταιρείες λιανικής πώλησης υπολογιστών, προϊόντων τεχνολογίας, ειδών γραφείου και οικιακών συσκευών στην Ελλάδα, στην περιοχή της Μαγούλας.

Αρμοδιότητες:

Προετοιμασία και οργάνωση παραγγελιών βάσει δρομολογίων παράδοσης.

Requirements

  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση (picking & staging)
  • Ωράριο εργασίας για (picking λευκών συσκευών & staging) 14:00-22:00, 22:00-6:00 και 01:00 - 9:00.
  • Ωράριο εργασίας για picking 10:00 - 18:00, 11:00-19:00 και 12:00-20:00
  • Aπαραίτητη η κατοχή Ι.Χ για τις θέσεις του staging
  • Δυνατότητα υπερωριών σε περιόδους με φόρτο εργασίας
  • Συνέπεια, επαγγελματισμός και εργατικότητα

Benefits

  • Σταθερές μηνιαίες αποδοχές, άνω του βασικού
  • Μετακίνηση με εταιρικό πούλμαν από και προς τον προαστικό
  • Απόκτηση γνώσεων και εμπειρίας
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης σε μία συνεχώς αναπτυσσόμενη ελληνική εταιρεία

Περισσότερες πληροφορίες:

Εφόσον το βιογραφικό σου ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις της θέσης εργασίας θα επικοινωνήσουμε μαζί σου προκειμένου να ορίσουμε μια συνέντευξη. Για οποιαδήποτε περαιτέρω πληροφορία ή διευκρίνιση μη διστάσεις να επικοινωνήσεις μαζί μας στο mchionatou@icap-os.com και o αρμόδιος σύμβουλος εργασίας θα επικοινωνήσει μαζί σου.

Στείλε μας την αίτησή σου, τώρα!

Περισσότερες θέσεις εργασίας μπορείς να βρεις στο icapjobs.gr και στο Facebook

Για όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.

Μαγούλα